logo_Dom_Dziecka_2022

Święta Bożego Narodzenia to okres niezwykle lubiany i wyczekiwany przez wszystkich. To wyjątkowy czas, czas radości, w którym nikt nie powinien czuć się samotny ani odrzucony.

Uczniowie działający w Szkolnym Klubie Wolontariatu z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w świąteczny kiermasz ciast. Za zebrane pieniążki wolontariusze zakupili podarunki dla 28 mieszkańców Gnieźnieńskiego Domu Dziecka. Następnie uczniowie i opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu udali się z wizytą do Domu Dziecka, i przekazali prezenty wychowankom.

Nie sposób wymienić wszystkich uczniów, którzy włączyli się w akcję, oraz znaleźć słowa opisujące tak ogromne zaangażowanie uczniów, ich chęć pomagania i bycia dla innych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za pomoc i aktywny udział w akcji!

Skip to content