logo_Zieliniec_2022

Z przedświąteczną wizytą w Zielińcu

W piątek 16 grudnia, uczniowie naszej szkoły – Zuzanna Michalak (2 TER), Olga Wojciechowska (4 EKp), Filip Kaźmierczak (3 Ti), Alan Tomczak (4 TEp), Jakub Lewandowski (4 TE), Adam Łyskawa (4 TEp) oraz Adam Klechamer (4 TEp) pod opieką nauczycieli p. Katarzyny Piskorż, p. Ewy Kujawskiej i p. Karola Bagrowskiego, wzięli udział w wyjeździe do Domu Samotnej Matki Stowarzyszenia Monar w Zielińcu, gdzie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności artystyczne i wraz z mieszkańcami ośrodka wspólnie kolędować oraz złożyć sobie świąteczne życzenia.

Była to okazja do poznania historii wielu ludzi, którzy z wielu względów i przez różne przeciwności losu przebywają w tym ośrodku, oraz do tego, by w te święta wlać w ich serca choćby odrobinę radości i nadziei.

Zaraz po występie wokalnym, publiczność miała okazję oglądać popis układania kostek Rubika na czas w wykonaniu dwóch Adamów, co niewątpliwie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem i interakcją ze strony odbiorców.

Na zakończenie, po złożeniu życzeń, z inicjatywy pensjonariuszy wspólnie śpiewaliśmy intonowane przez nich kolędy. Serdecznie dziękujemy uczniom którzy zaangażowali się w akcję. 

Mamy nadzieję, że tego typu przedsięwzięcie, zainicjowane po raz pierwszy w naszej szkole, stanie się swego rodzaju tradycją.

Skip to content