logo_wycieczka_Kalisz_2021

Wizyta w Centrum Doskonałości Badań Kół Zębatych w Kaliszu

W dniu 29 października 2021 roku uczniowie klasy 3 Mp (technik mechanik) pod opieką wychowawczyni Anny Ostrowskiej-Kołodziejczak oraz Przemysława Boreckiego – nauczyciela przedmiotów mechanicznych uczestniczyli w wyjeździe do Centrum Doskonałości Badań Kół Zębatych (Akademia Kaliska) w Kaliszu. Wizyta odbyła się w ramach projektu 8.3.1 “Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!”.

Uczniowie odwiedzili Laboratorium Dokładności Geometrycznej, Laboratorium Badań Wytrzymałościowych oraz Laboratorium Badań Materiałowych, w których uczestniczyli w niezwykle interesujących pokazach z zakresu właściwości wytrzymałościowych, fizycznych i chemicznych materiałów, a także metrologicznej charakteryzacji cech geometrycznych materiałów. Ponadto przedstawiona została aktualna oferta edukacyjna Akademii Kaliskiej.

Skip to content