Dziś w Mińsku Mazowieckim wystartował ogólnopolski finał Olimpiady „Buduj z Pasją” 2026. Naszą szkołę reprezentują najlepsi z najlepszych – Stanisław Grzegorzewicz i Tomasz Szymański z klasy 4 bTB, którzy przez najbliższe dni będą walczyć o tytuł laureata, mierząc się z trudnymi zadaniami teoretycznymi i praktycznymi.
Cała społeczność szkolna trzyma za Was kciuki. Powodzenia!

