Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z opiekunem p.Piotrem Jóźwiakiem odwiedzili Dom Pomocy Społecznej we Wrześni. W trakcie spotkania uczniowie wraz z podopiecznymi ośrodka stworzyli wiele metrów łańcucha świątecznego do udekorowania choinki, które wkrótce pojawi się na terenie ośrodka.
W trakcie spotkania był również czas na rozmowy z podopiecznymi, wspólne gry planszowe i wspomnienia. Była to świetna lekcja empatii, zrozumienia, cierpliwości i wzajemnej życzliwości.
























