logo_PKM_PWR_2024

XXIV Podsumowanie Konkursów Matematycznych

11 czerwca br. w naszej szkole odbyło się XXIV Podsumowanie Konkursów Matematycznych, przeprowadzonych w roku szkolnym 2023-2024 w powiecie wrzesińskim. Podczas uroczystości nagrodzono uczniów, którzy odnieśli sukcesy w konkursach matematycznych, tj. Kangur Matematyczny, Złota Żaba, Wojewódzki Konkurs Matematyczny, Powiatowy Konkurs Matematyczny, Mistrz Rachunków, Konkurs Matematyczno-Informatyczny Koala.

Wśród nagrodzonych byli również przedstawiciele ZSP:

  • Adam Walczak (klasa 1bTI) – wyróżnienie w Kangurze Matematycznym,
  • Patrycja Zajda (klasa 3TAI), Karolina Nowacka (klasa 2 aTI), Gabriela Plichta (klasa 1aTB ), Julia Idczak (klasa 3 TER) – udział w półfinale Konkursu Matematyczno-Informatycznego Koala.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście – przedstawiciele Starostwa Powiatowego we Wrześni, Urzędu Miasta i Gminy Września, dyrektorzy i nauczyciele. W roli prowadzących wystąpili Patrycja Zajda (klasa 3 TAI) i Szymon Budny (klasa 3 TI). Uczniowie naszej szkoły przygotowali oprawę techniczną oraz artystyczną. Uczestnicy wysłuchali występu ZSP Band, obejrzeli występ szkolnych cheerlederek, Biało-czarnych rajstop oraz Rytmicznych Kubeczków.

Skip to content