logo_konkurs_piosenki_2024

XXIV Powiatowy Konkurs Piosenki

W dniu 21 maja 2024 roku uczniowie naszej szkoły: Marta Balicka – klasa 3 TB, Zuzanna Michalak – 3 TER, Zofia Lisiecka – 1 TR oraz Maksymilian Wysocki – 1 bTI wzięli udział w XXIV Konkursie Piosenki we Wrześni.

Organizatorem tego muzycznego wydarzenia była Fundacja Dzieci Wrzesińskich, Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6, Burmistrz Miasta i Gminy Września oraz Wrzesiński Ośrodek Kultury.

Konkurs od lat cieszy się bardzo dużą popularnością ponieważ jest okazją nie tylko do spotkania się młodych artystów ale również do zaprezentowania różnych talentów wokalnych i instrumentalnych.

Maksymilian Wysocki zdobył II miejsce grając i śpiewając piosenkę pt.: “Napraw”, Zuzanna Michalak otrzymała III miejsce za piosenkę pt.: “Wygrany liczy zysk”, a Marta Balicka została wyróżniona za utwór: “W moim ogródeczku”.

Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Skip to content