logo_UP_Poznań_2024

Uczniowie ZSP z wizytą w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu

W dniu 16 maja 2024 roku grupa uczniów z klasy IV Technik Mechanik, pod opieką Pana Przemysława Boreckiego, wzięła udział w Triliadzie 2024, wydarzeniu, które odbyło się w Katedrze Inżynierii Biosystemów, Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Celem TRiLiady jest poszerzenie wiedzy uczniów i studentów z zakresu inżynierii rolniczej i integracja społeczności. W tym roku wydarzenie było organizowane pod hasłem “Nowy wymiar rolnictwa – technologie 4.0 i agroroboty”.

W programie TRiLiady przewidziano wykłady, które wygłosili zaproszeni goście reprezentujący wiodące marki z szeroko rozumianej branży inżynierii rolniczej oraz rolnictwa 4.0.

Wyjazd uczniów naszej szkoły odbył się dzięki niedawno podpisanemu porozumieniu o współpracy między Zespołem Szkół Politechnicznych, a Wydziałem Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Skip to content