logo_zawody_strzeleckie_2024

63 Finał Wojewódzki Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich o Srebrne Muszkiety 2024

W środę 17 kwietnia 2024 roku na strzelnicy LOK Września, odbył się 63 Finał Wojewódzki Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich o Srebrne Muszkiety 2024, do których przystąpiło 10 zespołów dziewcząt i 13 zespołów chłopców z terenu Wielkopolski.

W zawodach nie mogło zabraknąć naszych strzelczyń i strzelców. Drużynę dziewcząt reprezentowały Agata Wieczorek II TA, Karolina Cieślak II TEK, Zuzanna Michalak III TER, drużyna chłopców: Nikodem Jezierny V Bp, Mateusz Woźniak II bTE, Mikołaj Maćkowiak II TM. Obie drużyny zajęły IV miejsca, ustępując ZSOiT w Kłodawie, ZS Bolechowo oraz ZSP Kalisz.

Mikołaj Maćkowiak otrzymał puchar dla Najlepszego Strzelca Powiatu Wrzesińskiego, ufundowany przez v-ce Starostę pana Waldemara Grzegorka.

Serdecznie gratulujemy!!!!

Skip to content