logo_Teatr_Roma_2024

Ratowaliśmy Rocka – wizyta w Teatrze Roma

W środę 10 kwietnia grupa 62 uczniów naszej szkoły, wraz z opiekunami paniami Lidią Kostrzewą, Katarzyną Stachowiak i Weroniką Suplewską oraz panem Witoldem Michalakiem, pojechała do Warszawy uczestniczyć w spektaklu “We Will Rock You” w Teatrze Roma.

Musical We Will Rock You to przedstawienie, podczas którego zostaliśmy dosłownie porwani przez energię ze sceny, która wypełniła całą widownię. Widowisko było niezwykłe, pełne niesamowitych efektów specjalnych, dynamicznej choreografii, a przede wszystkim genialnych wykonań, w polskiej wersji, utworów zespołu Queen. Wszystkie te elementy sprawiły, że zostaliśmy przeniesieni w zupełnie inny wymiar.

Na szczególną uwagę zasługuje obsada aktorska, która z ogromnym zaangażowaniem i pasją wcieliła się w swoje role, tworząc niezapomniane postacie. Świetny humor, momentami wzruszające sceny i oczywiście wybitne interpretacje muzyczne czyniły ten czas niezapomnianym dla nas wszystkich, który z pewnością zainspirował nas do odkrywania sztuki w jeszcze większym stopniu.

Skip to content