logo_DK_2024

W poniedziałek 18 marca 2024r., z lekkim opóźnieniem, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Impreza została przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie, i nie tylko oni, bawili się znakomicie!

Nasi uczniowie mogli spróbować swoich sił w szkolnej wersji teleturnieju “1z 10”, w którym to dziesięcioro z nich odpowiadało na pytania z wiedzy ogólnej oraz wiedzy o kobietach. Pytania, choć wydawały się proste, przysporzyły niektórym kłopotu. Poza samym teleturniejem nie zabrakło części artystycznej. Szkolny klub cheerleaderek zatańczył dla nas wraz z paniami nauczycielkami różne układy. Widać zatem, że niezależnie od wieku, można się dobrze bawić!

Miłą niespodzianką okazał się występ ośmiu chłopaków z naszej szkoły, którzy ubrani w spódniczki i rajstopy wyszli na środek hali sportowej i zatańczyli jezioro łabędzie, wywołując tym ogromne owacje. Cała impreza byłaby niczym, gdyby nie muzyka, o którą zadbał, debiutujący po raz pierwszy przed tak ogromną publicznością, szkolny zespół – ZSP BAND. Ostatni utwór – “Zawsze z tobą chciałbym być”  – w jego wykonaniu, porwał młodzież na parkiet.

Na koniec zadbali o nas koledzy zajmujący się nagłośnieniem, którzy zauważając tańczących, nie mieli serca zostawić ich z jednym utworem, dlatego uczniowie bawili się jeszcze chwilę, tańcząc “Makarenę”, “Kaczuszki” czy “Belgijkę”. O fotorelację z całego wydarzenia zadbał Kacper Woźniak z 1 bTI!

Dziękujemy wszystkim obecnym na Dniu Kobiet za wspólną zabawę 🙂

Skip to content