logo_konkurs_niemiecki_2024

Konkursy z języka niemieckiego

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w szkolnych konkursach z języka niemieckiego:

  • Konkurs Pięknego Czytania w Języku Niemieckim odbędzie się 8. kwietnia 2024 r. o godz. 11:25 w sali 21 w starym budynku. Uczestnicy konkursu proszeni są o przygotowanie fragmentu prozy w języku niemieckim nie dłuższego niż 2 minuty.
  • Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego odbędzie się 9. kwietnia 2024 r. o godz. 9:30 w sali 03 w starym budynku. Zakres konkursu obejmuje podstawowe informacje związane z geografią, turystyką, jedzeniem i kulturą Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Regulamin konkursu TUTAJ.
  • Dyktando w Języku Niemieckim odbędzie się 11. kwietnia o godz. 11:25 w sali 203A w budynku WSCKZIU. 

Zapisy oraz szczegółowe informacje u nauczycieli języka niemieckiego.

Zapraszamy do udziału!

Skip to content