logo_OWiUB_2024

Etap okręgowy XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

W dniu 2 marca 2023 r. wyłonieni w etapie szkolnym uczniowie klas technikum budowlanego wzięli udział w okręgowym etapie XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Bydgoszczy.

Etap okręgowy Olimpiady składa się z dwóch części, w trakcie których uczestnicy rozwiązują zadania z zakresu budownictwa, matematyki, fizyki i chemii. W tym roku w Bydgoszczy gościli przedstawiciele 5 szkół, z rekordową ilością uczniów.

W zmaganiach wzięło udział aż 52 osób, naszą szkołę reprezentowali:

 • Wiktoria Skwira V TBp,
 • Nikodem Jezierny V TBp,
 • Maciej Sitko V TBp,
 • Natalia Manikowska IV TB,
 • Weronika Jóźwiak IV TB.
 • Michał Rachelski IV TB,
 • Kacper Skwira IV TB,
 • Marta Balicka III TB,
 • Marcin Mikołajczyk III TB,
 • Marcin Kańczurzewski III TB,
 • Julia Biadała II TB.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Teraz czekamy na wyłonienie przedstawicieli do reprezentowania okręgu w etapie centralnym XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, który w tym roku odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 10-12 kwietnia 2024 r.

Skip to content