logo_PK_2024

Koszykarze ZSP Września z mistrzostwem

Reprezentanci ZSP Wrześna nie mieli sobie równych podczas Mistrzostw Powiatu Wrzesińskiego SZS w Koszykówce Chłopców. Politechnicy wywalczyli sobie tym samym awans do rozgrywek na szczeblu finału rejonu.

Zawody przeprowadzone zostały w dniu 5.02.2024 r. w hali sportowej ZSP Września. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech wrzesińskich szkół. Grano systemem każdy z każdym, kolejność rozgrywanych meczów ustalono w drodze losowania.

Wyniki kolejno rozgrywanych meczów:

ZSTiO Września – LO Września 21:35
ZSP Września – LO Września 39:24
ZSP Września – ZSTiO Września 52:26

Kolejność końcowa mistrzostw:

  1. ZSP Września 2 4 91:50
  2. LO Września 2 3 69:70
  3. ZSTiO Września 2 2 47:87

Reprezentacja ZSP Września wystąpiła w składzie: Jakub Bartkowiak, Szymon Bednarek, Jakub Cichy, Jakub Czerniak, Igor Gacki, Bartosz Kacprzak, Wiktor Kaczmarek, Kamil Karakulski, Mateusz Kozubiński, Jakub Kubasik, Aleksander Suszka, Adrian Wysocki.

Opiekun: Przemysław Trubacz

Skip to content