logo_spotkanie_noworoczne

Wspaniały debiut szkolnego zespołu wokalno – instrumentalnego ZSP

11 stycznia 2024 roku w Pałacyku na Opieszynie odbyło się świąteczno – noworoczne spotkanie dla emerytowanych oraz obecnych pracowników naszej szkoły.

Ten styczniowy, mroźny wieczór rozpoczął się od pięknego koncertu zespołu wokalno – instrumentalnego, który powstał w listopadzie w ZSP. Grupa młodzieży z różnych klas przez wiele tygodni regularnie spotykała się na próbach, aby bardzo dobrze przygotować się do tego wydarzenia. Ich debiut okazał się wspaniałym sukcesem oraz powodem do dumy dla dyrekcji oraz szkoły.

W skład zespołu weszli:

  • Maksymilian Wysocki – klasa 1 bTI – pianino, wokal i główny inicjator założenia grupy,
  • Zuzanna Michalak – klasa 3 Ter – wokal,
  • Zuzanna Adamczyk – klasa 1 Tek – flet,
  • Filip Kaźmierczak – klasa 4 TI – trąbka,
  • Mikołaj Gościniak – klasa 2 bTE – perkusja,
  • Mykyta Novozhylov – klasa 1 bTI – gitara elektryczna,
  • Alan Tomczak – klasa 5 TE – odpowiedzialny za nagłośnienie.

Podczas występu nie zabrakło wspólnego kolędowania, do którego zachęcali wykonawcy. Wśród zaprezentowanych utworów znalazły się piękne kolędy, pastorałki oraz piosenki, które są wszystkim znane. Były to: “Skrzypi wóz”, “Pierwsza gwiazda”, “Tryumfy Króla Niebieskiego”, “Dzień jeden w roku”, “Cicha noc”, “Dzisiaj w Betlejem”, “Merry Christmas Everyone”.

Zespołowi serdecznie gratulujemy!!! Życzymy wielu sukcesów i kolejnych koncertów!!!

Skip to content