logo_Hack_Heroes

Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Hack Heroes

10 stycznia w siedzibie firmy SAP Polska w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych zespołów startujących w konkursie Hack Heroes. W 8 edycji konkursu udział wzięło ponad 200 drużyn z całej Polski. Nasi uczniowie z klasy 1a TI (Filip Ordan, Arkadiusz Plucinski i Igor Brzeziński) pod opieką pana Grzegorza Ordana zajęli drugie miejsce z projektem HelicoHause. Uczniowie w ciągu miesiąca zbudowali prototyp domu obrotowego, który optymalnie wykorzystuje energię odnawialną oraz jest sterowany z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Projekt wymagał od nich umiejętności programistycznych, elektronicznych, projektowania 3D oraz prac manualnych. Uczniowie zbudowali swój prototyp na zajęciach dodatkowych “Code for green” w których uczestniczą od początku roku szkolnego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Skip to content