logo_lekcje_2023

Lekcje nie z tej Ziemi! – edycja jesienna 2023

Biuro Edukacji Kosmicznej ESERO-Polska Centrum Nauki Kopernik zachęca nauczyciel(k)i oraz edukatorów/ki, by poznali sylwetki ekspertów z sektora kosmicznego, zamieszczone na www ESERO, wybrali jedną osobę, a następnie zaprosili do klasy na spotkanie online w ramach Lekcji nie z tej Ziemi!

Projekt jest skierowany do nauczycieli i edukatorów pracujących w szkołach podstawowych (klasy 4-8) oraz ponadpodstawowych (klasy 1-4), by przybliżać podopiecznym wiedzę z zakresu Kosmosu.

Jeden nauczyciel/edukator może zgłosić jedną klasę lub grupę uczniowską na jednym poziomie nauczania. Maksymalna liczba uczestników jednej lekcji to 40 osób.

Spotkania odbywają się w formule online. Każda lekcja trwa 45 minut i może odbyć się jako lekcja zdalna lub ekspert może pojawić się w klasie na telebimie. Wybór należy do nauczycieli i edukatorów.

Poznajcie już teraz sylwetki ekspertów i tematy lekcji, jakie mogą poprowadzić. Można wybrać jednego eksperta lub ekspertkę. Trzeba wypełnić formularz. Będzie aktywowany w dniu zapisów – 18.11.2023, od godz. 10.00 do 23.59.

O dostaniu się do programu zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Poznaj teraz ekspertów kliknij tutaj!

Skip to content