logo_przełaj_2023

Najlepsi przełajowcy ZSP Września nagrodzeni

Indywidualne Mistrzostwa ZSP Września w Biegach Przełajowych rozegrano w połowie września 2023 r. Podsumowania zawodów dokonano w trakcie finału szkolnych rozgrywek w piłce nożnej w dniu 13 października 2023 r.

Najlepszych biegaczy ZSP Września nagrodzono pamiątkowymi dyplomami oraz koszulkami z logo szkoły ufundowanymi przez Radę Rodziców przy ZSP Września.

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych na dystansie 1000 m przeprowadzono 15 września 2023 r. Zmagania przebiegały na terenie ogródków działkowych przy ul. Ogrodowej. Startujący, wyposażeni w dobrą wytrzymałość biegową, nie szczędzili wysiłku w celu osiągnięcia najlepszych wyników. Rezultaty współzawodnictwa są następujące:

Kategoria dziewcząt:
1. Nikola Urbaniak II TR
2. Martyna Waszak II TR
3. Zuzanna Michalak III TER

Kategoria chłopców:
1. Mikołaj Palpuchowski II aTI
2. Oskar Niedzielski III mpr
3. Maciej Danielski II Tek

Skip to content