logo_finał_PN_2023

Klasowy mistrz ZSP Września wyłoniony

Reprezentacja Klasy IV TB wywalczyła tegoroczny tytuł Klasowego Mistrza ZSP Września w Piłce Nożnej. W turnieju udział wzięła rekordowa liczba 33 drużyn.

W połowie września 2023 r. dokonano losowania par i ustalenia turniejowej drabinki Klasowych Mistrzostw ZSP Września w Piłce Nożnej. Do walki o tytuł mistrza szkoły i Przechodni Puchar Dyrektora ZSP Września stanęły 33 drużyny, ponad 300 uczniów. Grano systemem pucharowym. W trakcie trwających ponad cztery tygodnie rozgrywek przeprowadzono 33 klasowe pojedynki. Turniej cieszył się olbrzymim zainteresowaniem uczniów, niektóre z rozegranych meczów swoim poziomem, przebiegiem i dramaturgią dostarczały niesamowitych emocji.

Fazę finałową turnieju rozegrano w dniu 13 października 2023 r. Pojedynek o 3. miejsce oraz mecz finałowy rozgrywany był przy publiczności stanowiącej wszystkich uczniów szkoły. W walce o najniższe miejsce na podium reprezentacja klasy V TBp okazała się lepsza od III mpr. W pojedynku o mistrzostwo drużyna z klasy IV TB pewnie pokonała swoich młodszych kolegów z klasy II a TI.

Cztery najlepsze drużyny mistrzostw otrzymały koszulki z logo ZSP Września ufundowane przez szkolną Radę Rodziców oraz pamiątkowe dyplomy. Mistrz szkoły otrzymał także Puchar Przechodni Dyrektora ZSP Września.

Klasyfikacja końcowa mistrzostw:
1. IV TB
2. II a TI
3. V TBp
4. III mpr
5 – 8. V b TI, V TE, II b TE, II b TB
9 – 16. IV TE, I mpr, II Tek, II a TB, IV TM, III TI, I TM, V TM
17 – 32. I b TB, I b TE, II a TE, I b TI, I TR, III TM, I a TI, IV TI, III TE, III TER, II TM,I a TB, I Tek, V Tek, V a TI, II mpr
33. I a TE

Reprezentacja klasy IV TB zagrała w składzie: Bartosz Szkudlarek – Wiktor Strzelczyk, Paweł Czopek, Adam Kupczak, Jakub Bernard, Krystian Nowaczyk, Ignacy Kaczmarek, Michał Szewczak, Oskar Gajownik

Wyniki meczów eliminacyjnych:
II TM – II b TE 2:3
I TR – V TB p 0:9
II mpr – V TM 1:3
II a TB – I a TI 9:2
I TM – V TER 3:1
IV TM – III TER 8:0
IV TB – III TE 3:1
I b TB – IV TE 0:7
I b TE – II a TI 1:15
V b TI – I a TE 6:3
II a TE – I mpr 1:4
IV TI – V TE 1:5
II b TB – I Tek 3:0
III TM – II Tek 4:4 (1:2)
IV TE – II a TI 3:4
III TI – I a TB 8:2
V a TI – III mpr 2:8
V TEp – II a TB 5:3
I b TI – V b TI 0:20
II b TB – I TM 3:0
IV TM – IV TB 3:3 (2:3 k)
V TB – II Tek 5:1
V b TI – I mpr 6:3
III mpr – V TM 2:1
III TI – II b TE 1:4
II b TB – III mpr 1:5
IV TB – II b TE 4:2
II a TI – V b TI 3:1
IV TB – III mpr 6:3
V TB – V TE 4:1
V TB p – II a TI 3:3 (1:3 k)

Mecz o 3 . miejsce
III mpr – V TB p 0:5

Finał
IV TB – II a TI 6:1

Skip to content