Biegi przełajowe

Złoto i srebro w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W powiatowej rywalizacji w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 28 września 2023 roku, męska drużyna ZSP zdobyła zdecydowane zwycięstwo. Lokalizacją zawodów były łąki znajdujące się przy stadionie na ulicy Kaliskiej. Drużyny poszczególnych szkół liczyły po sześciu zawodników. Od pierwszej zmiany do linii mety zawodnicy z ZSP posiadali znaczną przewagę. W pełni zasłużyli na złote krążki. Drużyna dziewczyn nie pozostała bez nagrody. Po wyczerpujących zmaganiach przedstawicielki naszej szkoły zdobyły srebrne medale. Zasłużone gratulacje należą się wszystkim naszym reprezentantom. Złoci medaliści uzyskali awans do mistrzostw wojewódzkich. Będziemy trzymać kciuki za pomyślny wynik!

Składy sztafet

Dziewczyny: Anna Jęczmionka, Marika Krauze, Kinga Czerniak, Martyna Bytner, Gabriela Henkelmann, Gabriela Plichta.
Chłopacy: Paweł Czopek, Mikołaj Palpuchowski, Klaudiusz Frątczak, Wojciech Barciszewski, Krystian Wilczyński, Kacper Musielewski, Bartosz Jaworek.

Skip to content