logo_współpraca_VW_2023

Rozszerzamy współpracę z Volkswagen Poznań

16 września 2023 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla pracowników młodocianych zatrudnionych w firmie Volkswagen Poznań. 12 uczniów naszej szkoły kształcących się w zawodzie mechanik precyzyjny otrzymało pierwsze umowy o pracę. Do tej pory klasy patronackie VWP w Swarzędzu i we Wrześni ukończyło ponad 700 absolwentów, z czego ok. 90 proc. znalazło zatrudnienie w zakładach Volkswagen Poznań.

Spotkanie było również okazją do świętowania 18. urodzin Kształcenia Zawodowego w VWP oraz 15-lecia współpracy z Polsko – Niemiecką Izbą Przemysłowo – Handlową. Jubileusz uświetnił występ grupy tanecznej VOLT AgustinaEgurroli oraz ogromny tort.

Podczas uroczystości podpisaliśmy kolejną umową dotyczącą objęcia patronatem praktyk zawodowych w klasach technik elektronik. Pierwsi uczniowie rozpoczną je 2 października 2023.

Skip to content