logo_Niedziela_2023

ZSP na pikniku Niedziela z Powiatem

W niedzielę 4 czerwca 2023 roku po raz kolejny uczestniczyliśmy w pikniku “Niedziela z Powiatem”. Jak zwykle przygotowaliśmy dla zwiedzający mnóstwo atrakcji m.in.: tworzenie kartek okolicznościowych, zajęcia florystyczne, malowanie wspólnego obrazu, pokaz murowania ścian, pokaz wiązania zbrojeń oraz konkurs dla najmłodszych “Bob Budowniczy”.

Poza tym nasi artyści Olga Wojciechowska z kl. 4 TEkp, Zuzanna Michalak z kl. 2 TR, Alan Tomczak z kl. 4 Ep oraz tegoroczny absolwent Jakub Lewandowski z kl. 4 TE wykonali trzy utwory muzyczne. Dodatkowo na scenie mogliśmy usłyszeć Olafa Łuczaka z kl. 3 TI towarzyszącego uczniom Szkoły Muzycznej we Wrześni. Pierwszy raz na pikniku zaprezentowały się cheerleaderki ZSP, które po okiem trenerki – naszej absolwentki – Karoliny Gorzelańczyk przygotowały niesamowity pokaz swoich umiejętności.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy mimo wolnej niedzieli z uśmiechem i energią reprezentowali naszą Szkołę!

Stoisko ZSP wspólnie z uczniami przygotowali panie Hanna Piątek, Monika Sitko, Katarzyna Podsadna – Galant, Monika Załuska, pan Jerzy Szczeciński oraz Magdalena Kostecka.

Skip to content