lologo_konkurs_piosenki_2023

II i III miejsce w Konkursie Piosenki

W dniu 6 czerwca 2023 roku uczennice naszej szkoły Olga Wojciechowska – klasa 4 Ekp, Zuzanna Michalak – klasa 2 TER oraz absolwent i tegoroczny maturzysta Jakub Lewandowski – klasa 4 TE wzięli udział w XXIII Konkursie Piosenki we Wrześni.

Konkurs organizowany był przez Fundację Dzieci Wrzesińskich, Samorządową Szkołę Podstawową nr 6, Burmistrza Miasta i Gminy Września oraz Wrzesiński Ośrodek Kultury.

Nasi uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom podczas wykonywanych utworów za co otrzymali nagrody.

Olga Wojciechowska zdobyła II miejsce śpiewając piosenkę: “Moje serce to jest muzyk” z repertuaru Ewy Bem. Natomiast Zuzanna Michalak, której akompaniował na fortepianie Jakub Lewandowski zdobyli III miejsce za utwór: “Słucham Cię w radiu co tydzień” Anny Karwan.

Gratulujemy pięknych występów i życzymy kolejnych sukcesów.

Skip to content