logo_bajki_przedszkolaki_2023

Bajki dla przedszkolaków

Szkolny Klub Wolontariatu działający przy naszej szkole, kolejny już raz włączył się w akcję Cała Polska czyta dzieciom. Odwiedziliśmy zaprzyjaźnione przedszkole Chatka Misia Uszatka, gdzie mieliśmy okazję gościć w Sowach, Jeżykach, Żabkach i Biedronkach.

Uczniowie przygotowali wybrane przez siebie ulubione bajki z dzieciństwa, które zaprezentowali dzieciom. Przedszkolaki bardzo chętnie włączyły się w zabawy ruchowe zaproponowane przez naszych uczniów.

Okazuje się, że ten czas spędzony z dziećmi przyniósł bardzo dużo radości, zarówno dzieciom jak i naszym wolontariuszom. W akcji brali udział: Tetiana Drotsenko z klasy 1 bTI, Katarzyna Cieślak i Zuzanna Tabert z klasy 1 TEK, Oliwia Paszak, Zuzanna Łodaj, Natalia Woźniak, Filip Kaźmierczak i Rafał Kluga z klasy 3TI.

Opiekunkami akcji były: pani Marta Nowak, pani Małgorzata Bączkiewicz oraz pani Justyna Jurkiewicz.

Skip to content