logo_piłka_plażowa_2023

Siatkarki ZSP Września najlepsze w powiecie

Siatkarki Zespołu Szkół Politechnicznych z Wrześni okazały się najlepszym zespołem rozegranych Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Siatkówce Plażowej Dziewcząt. Złoty medal zdobyła para Maria Owczarczak – Marika Krauze.

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Siatkówce plażowej Dziewcząt i Chłopców rozegrano w dniu 9 maja 2023r. na boiskach WOSiR we Wrześni. Wśród dziewcząt udział w rywalizacji wzięło pięć par. Reprezentacja naszej szkoły nie miała sobie równych. Dziewczyny wygrały wszystkie mecze z rywalkami Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Drugie miejsce w klasyfikacji końcowej przypadło parze LO Września. Na najniższym stopniu podium znalazła się para ZSTiO Września.

Również dobrze zaprezentowali się siatkarze ZSP Września. Duet Wiktor Chwiłkowski – Kacper Kaźmierczak po ciężkiej walce z zespołem Liceum Ogólnokształcącego Łukasz Kosmowski – Jacek Kempiński, zdobyli tytuł wicemistrza powiatu.

Siatkarki wygrywając te zawody zapewniły sobie prawo do dalszej rywalizacji w finale rejonu.

Gratulujemy!!!

Opiekunowie drużyn: pani Anna Pawlak, pan Robert Czerniak

Skip to content