logo_pozegnanie_absolwentow_2023

Pożegnanie absolwentów 2019-2023

28 kwietnia 2023 roku w hali widowiskowo-sportowej ZSP pożegnaliśmy absolwentów, którzy ostatnie cztery lata spędzili w murach Zespołu Szkół Politechnicznych. Dla najlepszych były nagrody oraz listy gratulacyjne dla ich rodziców. Na zakończenie pamiątkowe zdjęcia.

Wśród tegorocznych absolwentów znalazł się także Jakub Lewandowski, uczeń klasy IV TE.

Niektórzy mówili o nim – “człowiek cienia”. Bo też zawsze pozostawał w cieniu podczas wszystkich imprez szkolnych w ciągu ostatnich czterech lat. Bez niego jednak nie mogłyby się one odbyć. Jako realizator dźwięku, wraz z młodszymi kolegami, czuwał nad głośnością, barwą i czystością tego wszystkiego, co nasze ucho było zdolne usłyszeć. Nierzadko zdarzało mu się walczyć z oporem niedoskonałej techniki, zawsze jednak z tych potyczek wychodził zwycięsko.

Jakubie, dziękujemy Ci za pomoc i współpracę!

Zdjęcie do pobrania (fot. Mirosław Jadryszak):

Skip to content