logo_PN_reprezentacja_2023

Piłkarze ZSP Września z kolejnym mistrzostwem

Kolejny tytuł mistrzowski w piłce nożnej wywalczyli reprezentanci ZSP Września. W rozegranym turnieju piłkarze z Wojska Polskiego zdeklasowali wręcz swoich rywali.

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Nożnej przeprowadzono w dniu 23.03.2023 r. na boisku ZSP Września. Gospodarze turnieju wygrali zdecydowanie wszystkie swoje mecze zasłużenie zdobywając tytuł mistrzowski. Do rywalizacji przystąpiły cztery reprezentacje wrzesińskich szkół ponadpodstawowych. Grano systemem każdy z każdym.

Wyniki meczów:

ZSZ nr 2 Września – ZSTiO Września 2:1
ZSP Września – LO Września 6:2
ZSTiO Września – LO Września 1:4
ZSZ nr 2 Września – ZSP Września 0:17
ZSP Września – ZSTiO Września 13:1
LO Września – ZSZ nr 2 Września 3:5

Klasyfikacja końcowa mistrzostw:

  1. Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni 3 9 36:3
  2. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni 3 6 7:21
  3. Liceum Ogólnokształcące we Wrześni 3 3 9:12
  4. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni 3 0 3:19

Reprezentacja ZSP Września wystąpiła w składzie: Jan Perzyński – Dawid Cieślak, Mikołaj Czajczyński, Bartosz Grajkowski, Mateusz Kasprowicz, Marcin Spychalski, Wiktor Strzelczyk, Bartosz Trzebiatowski

Opiekun zespołu: Robert Czerniak

Skip to content