logo_Buduj_Pasja_2023

Olimpiada “Buduj z Pasją”

Za nami eliminacje okręgowe Olimpiady “Buduj z Pasją” edycja 2023 w Poznaniu. 16 marca 2023 roku zawody odbyły się w 7 okręgach w całej Polsce w liczbie 61 szkół. W naszym Okręgu Wielkopolskim rywalizowało 8 szkół budowlanych z: Leszna, Nowej Soli, Ostrowa Wielkopolskiego, Piły, Poznania, Śremu, Wrześni i Zielonej Góry. Zakres olimpiady obejmował kwalifikację BUD.11 “Wykonywanie robót montażowych, okładzinowych i wykończeniowych”, zarówno w zakresie teoretycznym jak i praktycznym z wykonaniem.

Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów z klasy II TB – Marcin Kańczurzewski i Marcin Mikołajczyk, dla których zakres olimpiady w małym stopniu pokrywał się z realizowaną podstawą programową. Mimo tego nasi uczniowie chętnie i z ogromnym zaangażowaniem podjęli trud tego wyzwania. Choć na wyniki i rozstrzygnięcie trzeba jeszcze poczekać, dla Nas już odnieśliście sukces – sukces przekraczania samego siebie.

Bardzo dziękujemy, jesteśmy z Was dumni!!!

Skip to content