logo_OWiUB_2023

Etap okręgowy XXXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

W dniu 4 marca 2023 r. wyłonieni w etapie szkolnym uczniowie klas technikum budowlanego wzięli udział w okręgowym etapie XXXVI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Bydgoszczy.

Etap okręgowy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych składa się z dwóch części, w trakcie których uczestnicy rozwiązują zadania z zakresu budownictwa, matematyki, fizyki i chemii. W tym roku w Bydgoszczy gościli przedstawiciele 5 szkół, z rekordową ilością uczniów.

W zmaganiach wzięło udział aż 48 osób, naszą szkołę reprezentowali:

  • Michał Rachelski III TB,
  • Mateusz Kasprowicz IV TB,
  • Nikodem Jezierny IV TBp,
  • Marta Balicka II TB,
  • Wiktoria Skwira IV TBp,
  • Michał Majewski IV TB,
  • Marcin Mikołajczyk II TB,
  • Marta Łuczak IV TBp,
  • Maciej Sitko IV TB.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności Mateuszowi Kasprowiczowi z klasy IV TB, który będzie reprezentował naszą szkołę na etapie centralnym XXXVI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Warszawie.

Skip to content