logo_kartka_walentynka_2022

Wyniki Konkursu Walentynkowego

Z okazji Dnia Zakochanych odbył się w naszej szkole Konkurs Walentynkowy. Celem konkursu było wykonanie kartki walentynkowej z wierszem o tematyce miłosnej w języku angielskim.

Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się kreatywnością i samodzielnością w tworzeniu swoich kartek i wiersza o tematyce miłosnej. Z przyjemnością informuję, iż laureatem I miejsca w/w konkursu została uczennica klasy 2 TB Maria Mikołajczak, laureatem II miejsca została uczennica klasy 4 aTI Natalia Matuszak, natomiast III miejsce zajęła uczennica klasy 2 TAI Patrycja Zajda. Na wyróżnienie zasłużyła również kartka walentynkowa ucznia klasy 4 TE Marcina Chojnackiego ze względu na piękny wiersz miłosny w języku angielskim.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za udział w konkursie, a laureaci otrzymają dyplomy i nagrody w późniejszym terminie.

Życzę wszystkim dużo szczęścia i miłości z okazji Dnia Zakochanych!

Skip to content