logo_Budma_2023

Podczas ferii zimowych w czwartek 2.02.2023 r. uczniowie klas technikum budowlanego, wraz z opiekunami Darią Krygiel i Jurkiem Szczecińskim, wzięli udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury – BUDMA 2023. Są to największe targi budowlane w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie swoją najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową zaprezentowało blisko 1000 firm z Polski i zagranicy.

Uczniowie oprócz możliwości poznania setek nowości produktowych, uczestniczyli także w wyjątkowo interesującym wykładzie poprowadzonym przez prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka “Perspektywy pozyskiwania energii ze źródeł nowych i odnawialnych”. Mieli także okazję zapoznać się z ofertą uczelni wyższych, które kształcą na kierunkach pozwalających uzyskać uprawnienia budowlane.

Bardzo dziękujemy Wielkopolskiej Izbie Inżynierów Budownictwa za możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu. Do zobaczenia za rok.

Skip to content