logo_budowlane_ABC_2022

W dniu 14 listopada 2022 roku w Zespole Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Koninie, odbył się konkurs z zakresu wiedzy budowlanej “Budowlane ABC”.

Do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół: z Konina, Wrześni, Gniezna, Strzałkowa, Poznania, Ostrowa Wielkopolskiego, Ostrzeszowa oraz Kaczek Średnich kształcące w zawodzie technik budownictwa. Rywalizacja dostarczyła nam wiele pozytywnych wrażeń.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Michał Rachelski (III TB), Eryk Lisiak (IV TBp) i Mateusz Kasprowicz (IV TB), którzy wywalczyli II miejsce dla naszej szkoły. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wielkopolską Izbę Inżynierów Budownictwa.

Serdecznie gratulujemy!!!

Ponadto nastąpiło uroczyste podpisanie Umowy Patronackiej pomiędzy Wielkopolską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa reprezentowaną przez Przewodniczącego WOIIB Andrzeja Kulesę, a szkołami: z Konina, Wrześni, Gniezna, Strzałkowa, Poznania, Ostrowa Wielkopolskiego, Ostrzeszowa oraz Kaczek Średnich.

Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa oferuje między innymi dla uczniów i nauczycieli udział w szkoleniach, konferencjach, prelekcjach i wykładach poszerzających zakres wiedzy technicznej.

Skip to content