logo_Sudety_2022

Budowlanka na sudeckich szlakach

W dniach 13-15 czerwca uczniowie klasy 3 TB oraz 3 TBp wraz z opiekunami: Małgorzatą Kurkowską, Moniką Załuską, Piotrem Jóźwiakiem i Łukaszem Korbolewskim wzięli udział w trzydniowej wycieczce do Karpacza.

Pierwszego dnia odwiedziliśmy Sudecką Zagrodę Edukacyjną w Dobkowie, nowoczesne centrum edukacji geologicznej i regionalnej. Następnie udaliśmy się do Sobieszowa skąd wyruszyliśmy w pieszą wędrówkę na Górę Chojnik.
Cały drugi dzień spędziliśmy na sudeckich szlakach a naszym głównym celem było wejście na Śnieżkę. Na końcu naszej trasy odwiedziliśmy Świątynie Wang. Ostatniego dnia wzięliśmy udział w zajęciach edukacyjnych na terenie Ośrodka Karkonoskiego Parku Narodowego po czym zeszliśmy do Karpacza aby zakupić ostatnie pamiątki i prowiant na drogę powrotną. Pełni pozytywnych wrażeń, opaleni, wróciliśmy szczęśliwie i bezpiecznie do Wrześni. 

Skip to content