logo_TTAK_2022

Finaliści XIII edycji Turnieju Talentów Akademia Księgowego

Trzy uczennice z klasy IV Technikum Ekonomicznego: Szczepańska Natalia, Nowakowska Julia, Ossowska Natalia znalazły się w gronie 70 najlepszych młodych księgowych w Turnieju Talentów “Akademia Księgowego”, wykazując się najlepszą znajomością rachunkowości oraz przepisów podatkowych. W tym roku do Akademii przystąpili uczniowie ze szkół 4 województw – wielkopolskiego, lubuskiego, zachodnio-pomorskiego i dolnośląskiego.

22 kwietnia 2022 roku w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Oddział Wielkopolski w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla finalistów XIII edycji Turnieju Talentów “Akademia Księgowego”.

Wśród 15 finalistów tegorocznego konkursu znalazły się dwie uczennice naszej szkoły:
Szczepańska Natalia – finalistka konkursu, która za zajęcie 5 miejsca otrzymała zaproszenie na praktyki w Lorenz Services Sp. z o.o.
Nowakowska Julia – finalistka konkursu.

Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Wielkopolski w Poznaniu i Zespół Szkół im. S.Staszica w Poznaniu.

Gratulujemy wszystkim tegorocznym finalistom.

Zespół nauczycieli przedmiotów ekonomicznych ZSP we Wrześni

Anna Chęcińska

Skip to content