logo_strzelectwo_2022

Złoto, srebro i brąz w strzelectwie sportowym dla ZSP Września

W niedzielę 1 maja tego roku, na strzelnicy LOK we Wrześni odbyło się uroczyste zakończenie ligi strzeleckiej 2021/2022, która w tym sezonie wymagała od uczestników udziału w ośmiu rundach. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły, które nie dały szans pozostałym drużynom powiatu wrzesińskiego i słupeckiego, zajmując pierwsze i drugie miejsce.

I miejsce drużyna ZSP I w składzie:

 • Nikola Pirańska IV TEK,
 • Zuzanna Michalak I TER,
 • Nikodem Jezierny III Bp,
 • Jeremiasz Marczak II TEK,
 • Marcel Labiak IV TM.

II miejsce drużyna ZSP II w składzie:

 • Bartosz Kopczyński II TE,
 • Konrad Łukaszewski III Ep,
 • Wiktor Łukaszewski IV TM.

III miejsce drużyna MAJORZY w składzie:

 • Katarzyna Miczuga (absolwentka naszej szkoły),
 • Kinga Miczuga,
 • Sebastian Zielichowski,
 • Brajan Napierała.

Indywidualnie najwyższą lokatę uzyskał Bartosz Kopczyński (III miejsce).

Podczas uroczystości, nasza absolwentka Nikola Pirańska, z rąk prezesa Pana Mariana Wojciechowskiego, otrzymała puchar za całokształt działalności wolontariackiej na rzecz Ligi Obrony Kraju.

Tego samego dnia odbył się pojedynek strzelecki o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września, w którym drużyna absolwentów w składzie Marcel Labiak, Marcin Latecki oraz Przemysław Śmidowicz rywalizując wśród szesnastu zespołów, zdobyła trzecią lokatę, ustępując miejsca SOS Fort Słupca i LOK Pałczyn.

Skip to content