logo_Targi_Poznan_2022

XXVI Targi Edukacyjne w Poznaniu za nami!

W dniu 11 marca 2022r. uczniowie klasy 3Tek oraz 4Tek (technik ekonomista) pod opieką pani Małgorzaty Głowackiej i pani Roksany Owczarzak wzięli udział w XXVI edycji Targów Edukacyjnych w Poznaniu. Uczniowie odwiedzili targi w ramach zajęć z doradztwa edukacyjno – zawodowego prowadzonego przez panią Małgorzatę Głowacką w projekcie “Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!”

Targi Edukacyjne to miejsce prezentacji oferty placówek edukacyjnych – publicznych i niepublicznych, szkół policealnych i wyższych oraz innych instytucji dydaktycznych, działających na różnych poziomach nauczania i w różnych obszarach edukacyjnych. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z bogatą ofertą szkół wyższych, porozmawiać ze studentami kierunków, które cieszą się największą popularnością oraz sprawdzić zasady rekrutacji na poszczególne uczelnie. Targi Edukacyjne, jak co roku, połączone były z Poznańskimi Targami Książki, co stanowiło wartość dodaną dla zwiedzających.

Skip to content