fraktale

Spotkania z Matematyką Stosowaną

Instytut Matematyki Politechniki Łódzkiej ma przyjemność zaprosić wszystkich nauczycieli oraz uczniów szkół średnich na wykłady online z cyklu “Spotkania z Matematyką Stosowaną“. Wykłady te będą odbywały się w każdy drugi wtorek miesiąca o godzinie 18:00. Na każde spotkanie zostanie zaproszony absolwent kierunku Matematyka Stosowana, który po wykładzie opowie o możliwościach przyszłej kariery po naszym kierunku studiów.

Najbliższe spotkanie : 11 stycznia (wtorek), 2022, godzina 18:00

Wykład : dr hab. Filip Strobin, Bogactwo świata fraktali, czyli o tym jak prosta matematyka modeluje skomplikowaną rzeczywistość

Gość specjalny : Katarzyna Ścibor, absolwentka kierunku Matematyka Stosowana, Analityk Danych w epruf (operator rozliczeniowy w ramach ubezpieczeń lekowych i programów zdrowotnych)

Więcej informacji o Spotkaniach z Matematyką Stosowaną oraz link do wykładu można znaleźć na stronie Instytutu Matematyki Politechniki Łódzkiej https://im.p.lodz.pl/pl/popularyzacja/popularyzacja-matematyki.

Skip to content