IMG_20211028_100026

Dobry wynik tenisistów stołowych

Z bardzo dobrej strony pokazali się reprezentujący ZSP Września tenisiści stołowi. Po zwycięstwie w rozgrywkach powiatowych zajęli piąte miejsce w finale rejonu.

Tegoroczne Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego SZS w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców – Licealiada rozegrano w dniu 28.10.2021 r. w hali sportowej ZSTiO we Wrześni. W kategorii dziewcząt do rywalizacji przystąpiły dwa zespoły. Lepsze od zawodniczek ZSP Września okazały się reprezentantki ZSTiO Września. We współzawodnictwie chłopców udział wzięły trzy drużyny. Zawody zakończyły się pełnym sukcesem reprezentacji ZSP Września, która wygrała wszystkie swoje mecze zdobywając tym samym tytuł mistrzowski. Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy LO Września. Trzecia lokata przypadła tenisistom stołowym z ZSTiO Września.

Najlepsze powiatowe zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców w dniu 30.11.2021 r. wzięły udział w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód rozegranym w Jarocinie. Reprezentanci ZSP Września byli o krok od awansu do pierwszej czwórki w turnieju. W decydującym meczu, po bardzo zaciętej walce, w stosunku 3:2 ulegli jednak reprezentacji ZSP nr 1 Jarocin, ostatecznie klasyfikując się na 5. miejscu w turnieju.
Zawodniczkom ZSTiO Września nie udało się wygrać natomiast żadnego z pojedynków. Ostatecznie sklasyfikowane zostały na 4. miejscu.

Reprezentacja ZSP Września zagrała w składzie: Szymon Molski, Mateusz Krukowski, Tymon Józefiak.

Skip to content