1610152972157a

Martyna Duszka – Muzyka to moje życie…

Martyna Duszka ma 18 lat i jest uczennicą 3 klasy technikum ekonomicznego w naszym Zespole. Zawsze serdeczna, uśmiechnięta, trochę nieśmiała. Dość długo ukrywała się ze swoją pasją i talentem. Ale w ostatnich dniach usłyszała o niej cała Polska.

MaKi – pod takim pseudonimem występuje Martyna, to dziewczyna, której największą pasją jest muzyka. Kocha śpiewać. Śpiewa pięknie – o czym mogliśmy przekonać się na szkolnych uroczystościach. To jednak nie wystarcza Martynie. Pragnie więcej i nie boi się sięgać po marzenia. Próbowała swoich sił w konkursach dla młodych talentów, choć nie przyniosło to satysfakcjonującego efektu. Zaczęła więc pokazywać swoje umiejętności w mediach społecznościowych. MaKi pisze własne teksty piosenek.W lutym ubiegłego roku, przy wsparciu finansowym rodziców, wyprodukowała i opublikowała na kanale YouTube swój pierwszy singiel. Szybko zyskała grono sympatyków. Wydarzenie wzbudziło zainteresowanie lokalnych mediów. Sylwetkę Martyny zaprezentowały także media o większym zasięgu tj. Radio Eska Poznań oraz kanał Kino Polska Muzyka. W marcu bieżącego roku ukazał się jej kolejny singiel ” Nie jesteś Sam”. Martynę mogliśmy zobaczyć w Teleexspressie u Marka Sierockiego, a ostatnio w Telewizji Wielkopolska, gdzie wystąpiła w wywiadzie online.

Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów.

Skip to content