logo_komunikacja_gra

Turniej online w grze League of Legends

Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie, we współpracy z kołami naukowymi “Strefa języków obcych” oraz “Equus E-sport” zorganizował turniej online w grze League of Legends dla szkół ponadpodstawowych z województwa wielkopolskiego.

Turniej zwyciężyli uczniowie naszej szkoły pokonując 158 drużyn, w tym drużynę reprezentującą organizatorów. Serdecznie gratulujemy kapitanowi Michałowi Zajdzie z klasy 4 TI (technik informatyk) oraz jego drużynie w składzie:

  • Mateusz Rzepka klasa 4 TI (technik informatyk),
  • Michał Tomczykowski klasa 4 TE (technik elektronik),
  • Konrad Mikołajczak klasa 4 TI (technik informatyk),
  • Aleksander Hyżorek klasa 4TM (technik mechanik).

Gry komputerowe to źródło słownictwa języka angielskiego, a także okazja do rozwijania swoich umiejętności komunikacji podczas gry z innymi osobami na całym świecie. Pamiętajcie jednak, by pozostały w sferze hobby i nie zdominowały całkowicie Waszego czasu wolnego.

Skip to content