logo_bursa_2021

Współpraca z Bursą Międzyszkolną

Drodzy Ósmoklasiści!
Przed Wami trudna decyzja wybór kierunku dalszej edukacji. Przystępujesz do rekrutacji do jednej z wrzesińskich szkół ponadpodstawowych mieszkasz poza Wrześnią i masz utrudniony dojazd do szkoły lub dużo dodatkowych zajęć pozalekcyjnych zapraszamy do bursy (kliknij tutaj!).

Bursa Międzyszkolna we Wrześni jest placówką zapewniającą całodobową  opiekę i wychowanie uczniom w okresie pobierania nauki poza miejscem stałego zamieszkania. W Bursie mieszkać mogą uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu wrzesińskiego oraz spoza terenu powiatu wrzesińskiego.

Bursa to miejsce, które daje możliwość poznania nowych ludzi, uczy samodzielności, przygotowuje młodzież do dorosłego życia, zapewnia najlepsze warunki do nauki i wspiera rodziców w procesie wychowawczym. Wychowankowie bursy mają okazję do współorganizowania i uczestniczenia w ciekawych zajęciach, warsztatach  i uroczystościach.

Szczegóły poznasz na stronie internetowej: bursa.oswiata-wrzesnia.pl.

Skip to content