logo

Wyniki etapu okręgowego OWiUB w Bydgoszczy

No i mamy wyniki etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Bydgoszczy! Dwoje naszych uczniów, Kornelia Pawlak oraz Marek Pęchorzewski zakwalifikowali się do zawodów centralnych, zaplanowanych w dniach 15-17 kwietnia 2021 r. w Gdańsku. Natomiast jeden z naszych uczniów Robert Urbaniak otrzymał już tytuł finalisty.

Jak to się stało? “Zważywszy na nadzwyczajne okoliczności organizowania XXXIV edycji w warunkach czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, a mimo to osiągniętą dobrą punktację oraz w trosce o należytą gratyfikację wysiłku najbardziej zaangażowanych uczestników etapu okręgowego Komitet Główny Olimpiady postanowił skorzystać z przysługujących w trakcie roku szkolnego 2020/2021 uprawnień do zmiany Regulaminu OWiUB i przegłosował zapis umożliwiający nadanie jednorazowo tytułów finalisty wszystkim uczestnikom, którzy osiągnęli w eliminacjach próg 40 pkt., ale nie będą mogli dalej uczestniczyć w zawodach z powodu możliwości organizacyjnych”.

Dodatkowe gratulacje, należą się Markowi, który w etapie okręgowym zajął I miejsce i otrzyma nagrodę rzeczową. Mamy już jednego finalistę, teraz czekamy na dwóch laureatów, więc Kornelia i Marek do dzieła!

Skip to content