09_04-walentynki2-fot.-Pixabay

Walentynki 2021 – bezpieczne Walentynki

“Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie”. (Victor de Lima Barreto)
Spośród licznych świąt jakie znajdują się w kalendarzu, młode pokolenie najbardziej oczekuje na Święto Zakochanych. Nie każdy wie o tym, że walentynkowa tradycja zrodziła się według jednej z licznych hipotez jeszcze w starożytności, a mianowicie przesiadujący w więzieniu Walenty, posyłał listy córce strażnika więziennego.

Przecież każdy z nas lubi usłyszeć coś miłego, dostać kartkę z życzeniami, czy drobny prezencik. Więc dzień 14 lutego jak najbardziej jest dobrą do tego okazją. Pamiętajcie o swoich Walentynkach!

Plakat Walentynki 2021 – bezpieczne Walentynki (kliknij tutaj!).

“Miłość jest jak nieusuwalne znamię, przetrwa burze i nigdy nie zadrży. Miłość nie zmienia się z czasem, w ciągu godzin czy tygodni, ale potwierdza się, nawet u progu przeznaczenia”. (William Shakespeare)

Skip to content