logo

Logo kampanii “Drugie życie”

W Ogólnopolskim Dniu Donacji i transplantacji (26.01.2021 roku) zaprezentowano nowe logo kampanii “Drugie życie”. Jego kształt i idea były inspirowane nadesłanymi przez młodzież projektami. Zwycięski projekt będzie wiernie odwzorowany na plakacie, który będzie promował 15. edycję kampanii społecznej “Drugie życie”, w roku szkolnym 2021/2022. Dodatkowo, szkoła, z której pochodzi autor tego projektu otrzyma czek charytatywny o wartości 2000 zł, który będzie mogła przekazać na wybrany przez siebie cel dobroczynny. Więc było o co walczyć.

Zachęcam do użycia nowych wersji logotypu na stronach internetowych lub w mediach społecznościowych. Wysyłam też link do nakładki na zdjęcie profilowe Facebooku – warto, go użyć (tutaj!). Mam nadzieję, że w przyszłym roku zdolni uczniowie naszej szkoły stworzą kolejne logo akcji, dzięki któremu wygramy i będziemy mogli promować naszą placówkę.

Przypominam, jeżeli ktoś z Was ukończył 18 rok życia i wyraża chęć otrzymania i podpisania w domu, wspólnie z członkami rodziny karty Oświadczenia woli, proszę o kontakt e – mail: anna.pawlak@zspwrzesnia.pl

Skip to content