budowlaniec_02

Dzień Budowlańca obchodzimy 25 września, a początek tego święta miał miejsce jeszcze w latach PRL. W ten sposób wyrażano uznanie i szacunek dla pracowników budowlanych za trud ich pracy wkładany w odbudowę naszego kraju. Obchody Dnia Budowlańca na stałe wpisały się do kalendarza szkolnych uroczystości. W tym roku ze względu na pandemię i związane z nią pewne ograniczenia, obchody miały nieco odmienny charakter.

Nauczyciele przedmiotów zawodowych z klas technik budownictwa przygotowali dla uczniów konkurs wiedzy z zakresu znajomości stylów architektonicznych oraz najciekawszych europejskich budynków i budowli.

Do konkursu przystąpili uczniowie klas budowlanych, był on w formie testu on-line. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

  • 60,5% – klasa II TBp – miejsce pierwsze,
  • 53% – klasa IV TB,
  • 48,4% – klasa II TB,
  • 44,7 % – klasa I TB 

Gratulujemy serdecznie klasie II TBp za zdobycie pierwszego miejsca. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody!

Skip to content