Olimpiady i konkursy

Rok szkolny 2019/2020

Olimpiady

  • V Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo - Menadżerskich
    • Miczuga Aleksandra, 3 TEK - finalistka
  • Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości
    • Gawron Eryk, 2 TE - finalista
    • Adamczyk Bartosz, 4 TI - finalista
    • Dopierała Paweł, 4 TI - finalista
    • Kierecka Weronika, 1 Tek - finalista
  • XXXIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
    • Lewandowska Magdalena, 4 TB - finalistka
    • Tarłowski Mikołaj, 4 TB - finalista
    • Pęchorzewski Marek, 2 TB - finalista
  • Olimpiada Wiedzy o ZUS
      Bzowa Magdalena, 2 Tek , Dymińska Aleksandra, 2 TEk, Warczygłowa Natalia, 2 TEk - IV miejsce drużynowo >

Konkursy

  • Turnieju Talentów Akademia Księgowego
    • Patryk Śliwiński, 4 Tek - laureat
  • VII edycji ogólnopolskiego konkursu informatycznego "InfoSukces" - poziom ponadpodstawowy
    • Liszewski Mikołaj, 4 TI - finalista
  • Ogólnopolski Konkurs Zostań Ekonomistą – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
    • Martyna Dutkiewicz, 3 TEK, Julia Dębowska, 3 TEK , Katarzyna Głuc, 3 TEK – finalistki druzynowo
  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
    • Michał Zajda,3 TI - wyróżnienie
    • Marek Pęchorzewski, 2 TB - wyróżnienie
    • Rewers Andrzej, 1 TM – wyróżnienie
    • Helak Dawid, 1aTI - wyróżnienie

Zawody sportowe

Osiągnięcia reprezentacji szkoły

  • 1 miejsce - piłka siatkowa Finał Rejonu Poznań Teren Wschód (chłopcy)
  • 2 miejsce - lekkoatletyka Rejony Wojewódzkich Szkolnych Lig Lekkoatletycznych (dziewczęta i chłopcy)
  • 3 miejsce - piłka ręczna Finał Rejonu Poznań Teren Wschód (chłopcy)
  • 3 miejsce - koszykówka Finał Rejonu Poznań Teren Wschód (chłopcy)
  • 3 miejsce - tenis stołowy Finał Rejonu Poznań Teren Wschód (chłopcy)
  • 5 miejsce - halowa piłka nożna Finał Rejonu Poznań Teren Wschód (chłopcy)
  • 1 miejsce - tenis stołowy Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego (chłopcy)
  • 1 miejsce - piłka siatkowa Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego (chłopcy)
  • 1 miejsce - lekkoatletyka Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego (dziewczęta i chłopcy)
  • 2 miejsce - piłka siatkowa Mistrzostwa Powiatu wrzesińskiego (dziewczęta)

29 miejsce na 271 sklasyfikowanych szkół w klasyfikacji SZS "Wielkopolska"

Rok szkolny 2018/2019

  • III Olimpiada Cyfrowa:
    • Dominik Szczygieł (kl. I TI) – uczestnik etapu okręgowego
    • Stanisław Roszkowiak (kl. III TI) – uczestnik etapu okręgowego
  • VIII Olimpiada Medialna:
    • Marcin Jasiecki (kl. I TI) – uczestnik etapu okręgowego
    • Patrycja Milczarek (kl. II TI) – uczestnik etapu okręgowego
    • Jakub Nowaczyk (kl. III TI) – uczestnik etapu okręgowego
    • Stanisław Roszkowiak (kl. III TI) – uczestnik etapu okręgowego
    • Oskar Wąsiewicz (kl. III TI) – uczestnik etapu okręgowego
  • Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych:
    • Dominika Stawska klasa IV – laureat
    • Rafał Kościelniak klasa IV – laureat
    • Eliza Machińska, klasa III – finalista
  • IV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich:
    • Wiktor Fogt (kl. III) – laureat
    • Weronika Kozielska (kl. III) – finalista
    • Dorota Konieczka (kl. II) – finalista
  • Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok B:
    • Paweł Kapela (kl. I TI) – laureat
    • Klaudia Plucińska (kl. III) – finalista
  • Ogólnopolski Konkurs "Zostań ekonomistą":
    • Magdalena Bzowa (kl. I) – finalista
    • Zuzanna Głuc (kl. I) – finalista
  • XI edycja "Turnieju Talentów Akademia Księgowego":
    • Michalina Leracz (kl. IV) – laureat
  • XIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości:
    • Michalina Leracz (kl. IV) – finalista
  • Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Cyberbezpieczeństwo IT":
    • Bartosz Adamczyk (kl. III TI) – finalista
  • Ogólnopolski Konkurs Narodowego Banku Polskiego w Warszawie " 190 lat polskiej bankowości centralnej":
    • Paweł Kapela (kl. I TI) – wyróżnienie
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur":
    • Julia Nowicka (kl. II TI) – finalista
    • Michał Zajda (kl. II TI) – finalista
    • Daniel Urbanowicz (kl. III TI) – finalista
    • Marek Pęchorzewski (kl. I TI) – finalista
    • Julia Nowakowska (kl. I TI) – wyróżnienie
  • XIII Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr":
    • Paweł Dopierała (kl. III) – wyróżnienie w kategorii senior
  • Konkurs Informatyczny "InfoSukces":
    • Stanisław Roszkowiak (kl. III TI) – laureat
    • Bartosz Adamczyk (kl. III TI) – finalista
  • Konkurs programowania w Pythonie (Pixblocks):
    • Paweł Kapela (kl. I TI) – finalista
    • Damian Bednarek (kl. I TI) – finalista
    • Adrian Hulewicz (kl. I TI) – finalista
    • Gerard Kaszyński (kl. I TI) – finalista
    • Wiktor Makowski (kl. I TI) – finalista
  • Finał XX Licealiady w Siatkówce Halowej Chłopców, SZS „Wielkopolska” – III miejsce w województwie:
    • Konrad Duczkowski, klasa III
    • Mariusz Rychlewski, klasa IV
    • Jakub Kowalczykiewicz, klasa III
    • Mateusz Wiśniewski, klasa III
    • Jędrzej Ignasiak, klasa III
    • Jakub Kupczak, klasa I
    • Filip Fibich, klasa I
    • Aleksander Hyżorek, klasa II
    • Wiktor Wąsak, klasa II
    • Krystian Stankowski, klasa II
  • Finał XX Licealiady w Piłce Nożnej, SZS „Wielkopolska” – V miejsce w województwie:
    • Mikołaj Jankowski, klasa III
    • Dawid Szymański, klasa III
    • Dominik Szymański, klasa III
    • Oskar Strzeszyński, klasa III
    • Adam Królak, klasa III
    • Szymon Klimacki, klasa II
    • Patryk Krzyżanowski, klasa IV
    • Szymon Walkowiak, klasa III
    • Łukasz Nowak, klasa II
    • Hubert Radziejewski, klasa II
    • Jakub Ziółkowski, klasa I
    • Mikołaj Goclik, klasa I
  • Finał XX Licealiady w Siatkówce Plażowej Dziewcząt, SZS „Wielkopolska” – V-VI miejsce w województwie:
    • Wiktoria Jagodzińska, klasa II
    • Natalia Kaniewska, klasa II
  • Finał XX Licealiady w Siatkówce Plażowej Chłopców, SZS „Wielkopolska” – V-VI miejsce w województwie:
    • Mariusz Rychlewski, klasa IV
    • Konrad Duczkowski, klasa III

      Rok szkolny 2017/2018

      • II Olimpiada Cyfrowa:
        • Patrycja Milczarek (kl. I TI) – finalista etapu centralnego
      • Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok B– Wynalazczość:
        • Monika Cieślak (kl. II TEK) – laureat etapu centralnego
      • XXXI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych:
        • Dominika Stawska (kl. III TB) – laureat etapu centralnego
        • Rafał Kościelniak (kl. III TB) – finalista etapu centralnego
        • Małgorzata Kapela (kl. IV TB) – laureat etapu centralnego
      • III Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich:
        • Klaudia Mikołajczak (kl. III TEK) – laureat etapu centralnego, V miejsce
        • Agata Majchrzak (kl. III TEK) – finalista etapu centralnego
        • Wiktor Fogt (kl. II TEK) – finalista etapu centralnego
      • V Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna:
        • Mateusz Chmielewski (kl. III TI) – uczestnik etapu okręgowego
        • Klaudia Wojciechowska (kl. III TI) – uczestnik etapu okręgowego
        • Stanisław Roszkowiak (kl. II TI) – uczestnik etapu okręgowego
        • Mikołaj Zielonka (kl. III TI) – uczestnik etapu okręgowego
      • II Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej:
        • Jakub Nowaczyk (kl. II TI) – uczestnik etapu okręgowego
        • Jakub Ostach (kl. II TI) – uczestnik etapu okręgowego
        • Monika Pawlak (kl. II TI) – uczestnik etapu okręgowego
        • Stanisław Roszkowiak (kl. II TI) – uczestnik etapu okręgowego
        • Daniel Urbanowicz (kl. II TI) - uczestnik etapu okręgowego
        • Oskar Wąsiewicz (kl. II TI) - uczestnik etapu okręgowego
      • VII Olimpiada Medialna:
        • Jędrzej Mikołajczyk (kl. I TI) – uczestnik etapu okręgowego
        • Jakub Nowaczyk (kl. II TI) – uczestnik etapu okręgowego
        • Monika Pawlak (kl. II TI) – uczestnik etapu okręgowego
        • Daniel Urbanowicz (kl. II TI) – uczestnik etapu okręgowego
        • Joanna Wawrowska (kl. II TI) – uczestnik etapu okręgowego
        • Oskar Wąsiewicz (kl. II TI) – uczestnik etapu okręgowego
      • IV Olimpiada Wiedzy o Mediach:
        • Mateusz Chmielewski (kl. III TI) – uczestnik etapu okręgowego
        • Klaudia Wojciechowska (kl. III TI) – uczestniczka etapu okręgowego
        • Mikołaj Zielonka (kl. III TI) – uczestnik etapu okręgowego

              Rok szkolny 2016/2017

              • XXX Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych:
                • Krzysztof Tokarski (kl. III TB) – laureat etapu centralnego
                • Małgorzata Kapela (kl. III TB) – finalista etapu centralnego
              • Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok B– Wynalazczość:
                • Wiktoria Walkowiak (kl. III TEK) – laureatka etapu centralnego, I miejsce
                • Karolina Pankros (kl. III TEK) – finalista etapu centralnego
              • II Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich:
                • Michalina Leracz (kl. II TEK) – finalista etapu centralnego
              • VI Olimpiada Medialna:
                • Adam Marciniak (kl. III TI) – finalista etapu centralnego
              • IV Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna:
                • Adam Marciniak (kl. III TI) – uczestnik etapu centralnego
              • Turniej Talentów "Akademia Księgowego":
                • Szymon Dankowski (kl. IV TEK) – finalista etapu okręgowego
              • Ogólnopolski Konkurs "Zostań ekonomistą":
                • Wiktoria Walkowiak (kl. III TEK) i Szymon Andrzejewski (kl. III TEK)
                  – laureaci etapu centralnego
                • Katarzyna Bosacka (kl. III TEK) i Angelika Piękna (kl. III TEK)
                  laureaci etapu centralnego
                • Lidia Bednarek (kl. III TEK) i Karolina Pankros (kl. III TEK)
                  laureaci etapu centralnego
              • Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego:
                • Krzysztof Brzeziński (kl. I TI) i Karol Torzewski (kl. I TI)
                  – uczestnicy finału, reprezentanci powiatu wrzesińskiego

                      Rok szkolny 2015/2016

                      • XXIX Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych:
                        • Anna Dzienniak (kl. IV TB) – finalista etapu centralnego
                      • Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok A – Innowacje techniczne:
                        • Agata Sawa (kl. II TUA) – finalista etapu centralnego
                        • Patrycja Stanisławska (kl. II TUA) – finalista etapu centralnego
                        • Wiktoria Walkowiak (kl. II TEK) – finalista etapu centralnego
                      • Olimpiada Innowacji Technicznych i WynalazczościBlok B:
                        • Wiktoria Walkowiak (kl. II TEK) – V miejsce – laureat etapu centralnego
                      • Konkurs matematyczny "Kangur":
                        • Adam Marciniak (kl. II TI) – wyróżnienie
                        • Bartosz Maćkowiak (kl. II TE) – wyróżnienie
                        • Marcin Bosacki (kl. I TE) – wyróżnienie
                        • Dominika Stawska (kl. I TB) – wyróżnienie
                      • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Architekturze:
                        • Filip Górski (kl. IV TA) – III miejsce – laureat etapu centralnego
                      • XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej:
                        • Szymon Domżalski (kl. IV TE) – IV miejsce – laureat etapu centralnego
                      • Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra":
                        • Szymon Domżalski (kl. IV TE) – IV miejsce – laureat etapu centralnego
                      • Konkurs matematyczny "Pangea":
                        • Eryk Kosmala (kl. II TI) – finalista
                        • Wojciech Kominkiewicz (kl. III TU) – finalista
                        • Filip Woźniak (kl. II TE) – finalista
                        • Andrzej Szablewski (kl. I TI) – finalista
                      • Konkurs "Supermatematyk":
                        • Adam Dudkiewicz (kl. III TE) – I miejsce
                        • Eryk Kosmala (kl. II TI) – III miejsce
                        • Adam Marciniak (kl. II TI) – V miejsce
                        • Grzegorz Rajski (kl. I mm) – I miejsce
                        • Jakub Duczkowski (kl. III lo) - finalista
                        • Mateusz Chmielewski (kl. I TI) – finalista
                        • Andrzej Szablewski (kl. I TI) – finalista
                        • Dominika Stawska (kl. I TB) – finalista
                      • Konkurs "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych":
                        • Aneta Pankros (kl. IV TEK) – III miejsce, finalista etapu centralnego
                        • Paulina Machińska (kl. IV TEK) – III miejsce, finalista etapu centralnego
                        • Natalia Dębek (kl. IV TEK) – III miejsce, finalista etapu centralnego

                              Rok szkolny 2014/2015

                              • Konkurs matematyczny "Kangur":
                                • Adam Marciniak (kl. I TI)
                                • Eryk Kosmala(kl. I TI)
                                • Szymon Andrzejewski(kl. I TEK)
                                • Szymon Domżalski(kl. III TE)
                                • Łukasz Nowicki(kl. IV ATI)
                              • Konkurs "Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego - Matematyka":
                                • Adam Marciniak(kl. I TI)
                              • Konkurs "Supermatematyk":
                                • Eryk Kosmala(kl. I TI) – laureat
                                • Szymon Domżalski(kl. III TE) – laureat
                                • Adam Marciniak(kl. I TI) – laureat
                                • Bartosz Maćkowiak(kl. I TE) – laureat
                                • Szymon Michalak(kl. II TE) – laureat
                              • Liga Matematyczna:
                                • Szymon Domżalski(kl. III TE) – VI miejsce
                                • Łukasz Nowicki(kl. IV ATI) – VI miejsce
                                • Paula Drażniuk(kl. IV ATI) – VI miejsce
                                • Piotr Pawlaczyk(kl. IV ATI) – VI miejsce
                                • Adam Dutkiewicz(kl. II TE) – VI miejsce
                                • Szymon Michalak(kl. II TE) – VI miejsce
                                • Michał Molenda(kl. II TUA) – VI miejsce
                              • Konkurs matematyczny "Pangea":
                                • Artur Grabarek(kl. III TEK)

                                          Rok szkolny 2013/2014

                                          • Konkurs matematyczny "Kangur":
                                            • Łukasz Nowicki (kl. III ATI)
                                            • Szymon Domżalski (kl. II TE)
                                            • Amadeusz Szymko (kl. III ATI)
                                            • Krzysztof Sokołowski (kl. II TEK)
                                          • Konkurs "Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego - Matematyka":
                                            • Łukasz Nowicki (kl. III ATI)
                                            • Amadeusz Szymko (kl. III ATI)
                                            • Michał Molenda (kl. I TUA)
                                            • Szymon Domżalski (kl. II TE)
                                          • Konkurs "Supermatematyk":
                                            • Adam Dutkiewicz (kl. I TE) – laureat
                                            • Łukasz Nowicki (kl. III ATI) – laureat
                                            • Szymon Domżalski (kl. II TE) – laureat
                                          • Liga Matematyczna:
                                            • Łukasz Nowicki (kl. III ATI) – III miejsce
                                            • Szymon Domżalski (kl. II TE) – III miejsce
                                            • Łukasz Styczyński (kl. III TB) – III miejsce
                                          • Konkurs matematyczny "Pangea":
                                            • Łukasz Nowicki (kl. III ATI) – finalista
                                            • Szymon Domżalski (kl. II TE) – finalista
                                            • Paweł Kraska (kl. II TE) – finalista
                                            • Patrycja Banaś (kl. II TB) – finalista
                                            • Aneta Pankros (kl. II TEK) – finalista
                                            • Dawid Cała (kl. II TB) – finalista

                                                      Rok szkolny 2012/2013

                                                      • I Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Bankach:
                                                        • Klaudia Zygmunt (kl. III TEK) – finalista
                                                        • Monika Tarłowska (kl. III TEK) – finalista
                                                        • Marcin Dobiecki (kl. II TEK) – finalista
                                                      • III Konkurs Wiedzy o Podatkach:
                                                        • Natalia Dąbek (kl. I TEK) – III miejsce
                                                      • XXXIX Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości:
                                                        • Aneta Pankros (kl. I TEK) – finalista
                                                        • Sara Nowacka (kl. III TEK) – finalista
                                                        • Jowita Kaźmierczak (kl. I TB) – laureat
                                                      • XXIX Olimpiada Wiedzy Technicznej:
                                                        • Łukasz Balicki (kl. IV TE) – finalista
                                                        • XXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych:
                                                          • Joanna Sikora (kl. IV TB) – finalista
                                                        • VI Olimpiady Innowacji Technicznych:
                                                          • Łukasz Balicki (kl. IV TE) – finalista
                                                          • Mateusz Gałdecki (kl. III TE) – finalista
                                                        • Konkurs "Supermatematyk":
                                                          • Dawid Cała (kl. I TB) – V miejsce
                                                          • Michał Wojciechowski (kl. III BTI) – I miejsce
                                                        • Konkurs matematyczny "Kangur":
                                                          • Szymon Domżalski (kl. I TE) – wyróżnienie
                                                        • II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwondo w konkurencji układów formalnych chłopców:
                                                          • Bartosz Orzechowski (kl. I TEA) – II miejsce
                                                        • II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwondo w konkurencji walk chłopców w kategorii +75kg:
                                                          • Bartosz Orzechowski (kl. I TEA) – II miejsce
                                                        • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Taekwondo ITF:
                                                          • Bartosz Orzechowski (kl. I TEA) – II miejsce
                                                        • XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Taekwondo:
                                                          • Marta Kołodzińska (kl. I TB) – III miejsce

                                                                        Rok szkolny 2011/2012

                                                                        • Konkurs matematyczny "Kangur":
                                                                          • Łukasz Nowicki (kl. I ATI)
                                                                          • Paweł Miłończyk (kl. II BTI)
                                                                          • Łukasz Styczyński (kl. I TB)
                                                                          • Maciej Przybyła (kl. IV TB)
                                                                        • Konkurs "Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego - Matematyka":
                                                                          • Łukasz Nowicki (kl. I ATI)
                                                                          • Patrycja Krych (kl. II TB)
                                                                          • Paweł Miłończyk (kl. II BTI)
                                                                          • Małgorzata Janicka (kl. III TEK)
                                                                          • Michał Wojciechowski (kl. II BTI)
                                                                        • Konkurs "Supermatematyk":
                                                                          • Łukasz Nowicki (kl. I ATI) – laureat
                                                                          • Małgorzata Janicka (kl. III TEK) – laureat
                                                                          • Patrycja Krych (kl. II TB) – laureat
                                                                          • Magdalena Adamczyk (kl. II TB) – laureat
                                                                          • Paweł Miłończyk (kl. II BTI) – laureat
                                                                          • Łukasz Styczyński (kl. I TB) – laureat

                                                                                            Rok szkolny 2010/2011

                                                                                            • Konkurs matematyczny "Kangur":
                                                                                              • Paweł Miłończyk (kl. I BTI)
                                                                                              • Mateusz Radny (kl. I aTI)
                                                                                            • Konkurs "Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego - Matematyka":
                                                                                              • Patrycja Krych (kl. I TB)
                                                                                              • Paweł Miłończyk (kl. I BTI)
                                                                                              • Małgorzata Janicka (kl. II TEK)
                                                                                              • Michał Wojciechowski (kl. I BTI)
                                                                                              • Łukasz Balicki (kl. II TE)
                                                                                            • Konkurs "Supermatematyk":
                                                                                              • Kamil Socha (kl. III TE) – laureat
                                                                                              • Małgorzata Janicka (kl. II TEK) – laureatka
                                                                                              • Patrycja Krych (kl. I TB) – laureat
                                                                                              • Łukasz Balicki (kl. II TE) – laureat
                                                                                              • Paweł Miłończyk (kl. I BTI) – laureat
                                                                                            • XLIV Olimpiady Innowacji Technicznych:
                                                                                              • Daniel Kosmala – wyróżnienie
                                                                                              • Bartłomiej Galant – wyróżnienie
                                                                                              • Arkadiusz Freus – III miejsce
                                                                                              • Adrian Bandyszak – III miejsce
                                                                                              • Piotr Meller – wyróżnienie
                                                                                              • Joanna Sikora – wyróżnienie
                                                                                              • Marcin Kowalski – III miejsce
                                                                                              • Maciej Strychalski – wyróżnienie
                                                                                              • Kamil Socha – III miejsce
                                                                                              • Patryk Sieniuć – III miejsce
                                                                                              • Żaneta Dowbusz – wyróżnienie
                                                                                              • Adam Duszyński – I miejsce
                                                                                              • Andrzej Kruszka – I miejsce
                                                                                              • Mariusz Modrzejewski – II miejsce
                                                                                              • Sebastian Pacanowski – II miejsce
                                                                                              • Mateusz Matuszak – II miejsce
                                                                                              • XXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych:
                                                                                                • Zespół Szkół Politechnicznych zespołowo – III miejsce
                                                                                                • Maciej Szczygieł (kl. IV TB) – IV miejsce
                                                                                                • Ewa Kruszyńska (kl. III TB) – X miejsce
                                                                                                • Tomasz Schulze (kl. III TB) – XIV miejsce
                                                                                              • Konkurs Wiedzy o Podatkach:
                                                                                                • Natalia Dębska – VIII miejsce
                                                                                                • Andżelika Grześkowiak – X miejsce
                                                                                              • III Ogólnopolski Konkurs Graficzno-Plastyczny na projekt okolicznościowego medalu pod hasłem: "Czerwone maki na Monte Cassino...":
                                                                                                • Żaneta Dowbusz – Grand Prix
                                                                                                • Joanna Sikorska – I miejsce
                                                                                                • Weronika Kwitowska – II miejsce
                                                                                              • IV Olimpiada Innowacji Technicznych:
                                                                                                • Adam Duszyński (kl. IV) – finalista
                                                                                                • Andrzej Kruszka (kl. IV) – finalista
                                                                                              • XXXVII Olimpiada Wiedzy Technicznej:
                                                                                                • Adrian Gałdecki – VIII miejsce, laureat
                                                                                              • Wojewódzki Konkurs z Rachunkowości "Akademia Księgowego":
                                                                                                • Kamil Wiśniewski – III miejsce
                                                                                              • Wojewódzkie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża:
                                                                                                • Zespół Szkół Politechnicznych zespołowo – V miejsce

                                                                                                                Rok szkolny 2004/2005

                                                                                                                • Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości:
                                                                                                                  • Robert Owczarz – I miejsce, laureat etapu centralnego

                                                                                                                                  Stypendyści

                                                                                                                                  Rok szkolny 2019/2020

                                                                                                                                  • Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego:
                                                                                                                                    • Paweł Kapela
                                                                                                                                  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów:
                                                                                                                                    • Kamil Szady

                                                                                                                                          Rok szkolny 2018/2019

                                                                                                                                          • Stypendium Ministra Edukacji Narodowej:
                                                                                                                                            • Wiktoria Walkowiak

                                                                                                                                                  Rok szkolny 2017/2018

                                                                                                                                                  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów:
                                                                                                                                                    • Monika Pawlak

                                                                                                                                                          Rok szkolny 2016/2017

                                                                                                                                                          • Stypendium Prezesa Rady Ministrów:
                                                                                                                                                            • Dominika Stawska kl. II TB
                                                                                                                                                          • Stypendium Ministra Edukacji Narodowej:
                                                                                                                                                            • Szymon Domżalski (absolwent 2016, IV TE)
                                                                                                                                                          • Stypendium Talent:
                                                                                                                                                            • Olga Konieczna kl. IV TEK
                                                                                                                                                            • Monika Majka kl. IV TEK

                                                                                                                                                                  Rok szkolny 2015/2016

                                                                                                                                                                  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów:
                                                                                                                                                                    • Szymon Domżalski kl. IV TE
                                                                                                                                                                  • Stypendium Talent:
                                                                                                                                                                    • Szymon Domżalski kl. IV TE
                                                                                                                                                                    • Paulina Machińska kl. IV TEK
                                                                                                                                                                    • Aneta Pankros kl. IV TEK
                                                                                                                                                                    • Natalia Dąbek kl. IV TEK

                                                                                                                                                                          Primus inter pares

                                                                                                                                                                          Rok szkolny 2019/2020

                                                                                                                                                                          • Wiktor Fogt
                                                                                                                                                                          • Monika Cieślak
                                                                                                                                                                          • Kornelia Pawlak

                                                                                                                                                                          Rok szkolny 2018/2019

                                                                                                                                                                          • Dominika Stawska
                                                                                                                                                                          • Rafał Kościelniak
                                                                                                                                                                          • Kamil Szady
                                                                                                                                                                          • Klaudia Mikołajczak

                                                                                                                                                                          Rok szkolny 2017/2018

                                                                                                                                                                          • Wiktoria Walkowiak
                                                                                                                                                                          • Monika Pawlak
                                                                                                                                                                          • Krzysztof Tokarski
                                                                                                                                                                          • Małgorzata Kapela

                                                                                                                                                                          Rok szkolny 2016/2017

                                                                                                                                                                          • Olga Konieczna
                                                                                                                                                                          • Adam Dutkiewicz
                                                                                                                                                                          • Ernest Hampel
                                                                                                                                                                          • Monika Majka

                                                                                                                                                                                  Rok szkolnt 2015/2016

                                                                                                                                                                                  • Szymon Domżalski
                                                                                                                                                                                  • Albert Nowicki
                                                                                                                                                                                  • Jowita Kaźmierczak
                                                                                                                                                                                  • Paulina Machińska
                                                                                                                                                                                  • Aneta Pankros

                                                                                                                                                                                          Rok szkolny 2014/2015

                                                                                                                                                                                          • Marcin Dobiecki
                                                                                                                                                                                          • Paweł Ruminkiewicz
                                                                                                                                                                                          • Łukasz Styczyński

                                                                                                                                                                                                  Skip to content