logo_wsparcie_2024

ZSP i Drogeria Rossmann razem dla DPSu w Mielżynie

Nasza szkoła wraz z drogerią Rossmann zlokalizowaną we Wrześni przy ulicy Warszawskiej zorganizowały wsparcie dla Domu Pomocy Społecznej w Mielżynie. Przekazano materiały higieniczne i sanitarne, które są bardzo niezbędne i potrzebne w funkcjonowaniu ośrodka.

W dniu 23.04.2024 r. uczniowie naszej szkoły oraz opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu dostarczyli paczki do ośrodka. Przy okazji młodzież mogła zapoznać się ze specyfiką funkcjonowania ośrodka. Dom Pomocy Społecznej w Mielżynie to od lat wspierana przez nas i zaprzyjaźniona placówka. W trakcie spotkania wraz z siostrą przełożoną zaplanowano kolejne akcje charytatywne na rzecz podopiecznych ośrodka.

W tym miejscu ogromne podziękowania kierujemy do :

Pani Joanny Głowackiej – koordynator z ramienia sklepu Rossmann, która zapoczątkowała całą akcję i z dużym zaangażowaniem włączyła w jej przeprowadzenie. Prywatnie mama ucznia naszej szkoły Bartosza Głowackiego z klasy 2 bTI.

Panu Maciejowi Walickiemu z firmy transportowej WA-MA –  za wsparcie logistyczne i pomoc przy transporcie darów.

Serdecznie dziękujemy i życzymy, aby bezinteresowna pomoc wróciła do Państwa ze zdwojoną siłą w myśl powiedzenia “dobro powraca”.

Koordynatorzy akcji :

Anna Jankowska – nauczyciel religii, opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu

Piotr Jóźwiak – psycholog szkolny, opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu

Skip to content