logo_reprezentanci_ZSP_2024

Dominacja reprezentantów ZSP Września trwa

Po raz kolejny z rzędu reprezentacja ZSP Września w piłce nożnej zdominowała zawody na szczeblu powiatowym zdobywając tytuł mistrzowski. W rozegranym turnieju piłkarze ZSP pewnie wygrali wszystkie swoje mecze.

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Nożnej rozegrano w dniu 21.03.2024 r. na boisku typu orlik w ZSP Września. Do rywalizacji przystąpiły cztery wrzesińskie szkoły. Grano systemem każdy z każdym, kolejność rozgrywanych meczów ustalono w drodze losowania.

Wyniki kolejno rozgrywanych turniejowych meczów
ZSTiO Września – ZSZ nr 2 Września 4:0
LO Września – ZSP Września 0:3
ZSZ nr 2 Września – ZSP Września 2:6
ZSTiO Września – LO Września 0:1
LO Września – ZSZ nr 2 Września 6:2
ZSP Września – ZSTiO Września 7:0

Klasyfikacja końcowa mistrzostw
1.ZSP Września 3 9 16:2
2.LO Września 3 6 7:5
3.ZSTiO Września 3 3 4:8
4.ZSZ nr 2 Września 3 0 4:12

Reprezentacja ZSP Września zagrała w składzie: Milan Kryszak – Mikołaj Czajczyński, Paweł Czopek, Maciej Danielski, Wojciech Fimiak, Dawid Kapsa, Mikołaj Małek, Karol Pokładecki, Jakub Rozmiarek, Oskar Skrzypczak, Wiktor Strzelczyk
Opiekun drużyny: Robert Czerniak

Skip to content