logo_FPO_2024

II miejsce i wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej

W dniach 7 i 8 marca 2024 r. we Wrzesińskim Ośrodku Kultury odbył się jubileuszowy 30 – sty Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Organizatorem tego wydarzenia było od początku Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni.

Festiwal od lat przyciąga młodych, uzdolnionych artystów a dla niektórych jest wstępem do kariery muzycznej.

Naszą szkołę reprezentowało kilkoro uczniów a dwoje otrzymało zasłużone nagrody.

Zuzanna Michalak (uczennica klasy 3TER), której akompaniował na fortepianie nasz absolwent Jakub Lewandowski zdobyła II miejsce. Natomiast Maksymilian Wysocki (uczeń klasy 1b TI) otrzymał wyróżnienie za dużą muzykalność.

Naszym uzdolnionym wokalnie i muzycznie artystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content