logo_UP_Poznań_2024

8 lutego 2024 roku, na zaproszenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, klasa 4 TEK (technik ekonomista) pod opieką pani Anny Chęcińskiej oraz pani Anny Kołodziejczak wzięła udział w dziewiątej edycji “Dni Współpracy” Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Wydarzenie jest dedykowane szkołom partnerskim, do których należy ZSP. Głównym celem Dni Współpracy jest promocja uczelni oraz Konkursu Zostań ekonomistą, który finalistom zapewnia miejsce na Wydziale Ekonomicznym bez postępowania rekrutacyjnego.

W murach uczelni młodzież przywitały władze wydziału w osobach dziekana ds. studiów prof. dr. hab. Rafał Baum oraz prodziekan ds. studiów prof. dr. hab. Agnieszka Baer-Nawrocka. Po prezentacji uczelni oraz kierunków kształcenia, uczniowie odbyli spacer po kampusie uniwersytetu, odwiedzając nowoczesną salę Biocentrum, Collegium Maximum, bibliotekę oraz centrum sportu.

Dla uczestników spotkania uczelnia przygotowała ciekawe wykłady i warsztaty oraz quiz ekonomiczny z nagrodami. Po tak intensywnie spędzonym dniu, władze Wydziału Ekonomicznego pożegnały swoich gości wspólnym obiadem w stołówce uniwersyteckiej.

Dziękujemy za gościnne przyjęcie!

Skip to content